جدول کامل

 | تاریخ ارسال: 1400/6/24 | 
بسمه تعالی
برنامه سیزدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران
(مکانیک بیوسیستم ۱۴۰۰)
و
 اولین جشنواره دانش آموزی مهندسی بیوسیستم
دانشگاه تربیت مدرس/ ۲۶-۲۴ شهریور ماه ۱۴۰۰
 
 
روز عنوان ساعت
 
 
 روز اول
(بخش اول)


افتتاحیه

تلویزیون دانشگاه

آپارات دانشگاه
پذیرش و راهنمایی شرکت کنندگان ۹ ۸
قرائت قرآن (زنده) ۹:۰۵ ۹
پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران ۹:۰۷ ۹:۰۵
معرفی کنگره توسط مجری برنامه ۹:۱۲ ۹:۰۷
سخنرانی رئیس کنگره (ریاست محترم دانشگاه) ۹:۲۲ ۹:۱۷
پخش نماهنگ معرفی دانشکده کشاورزی و گروه مکانیک بیوسیستم ۹:۲۸ ۹:۲۲
ارایه گزارش توسط دبیر علمی ۹:۳۳ ۹:۲۸
سخنرانی رئیس انجمن علمی ماشین های کشاورزی و مکانیزاسیون ۹:۴۰ ۹:۳۳
معاونت پژوهش و فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و تحقیقات کشاورزی ۹:۵۰ ۹:۴۰
سخنرانی وزیر محترم جهاد کشاورزی ۱۰:۰۰ ۹:۵۰
سخنرانی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی ایران ۱۰:۱۰ ۱۰:۰۰
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون ایران ۱۰:۲۰ ۱۰:۱۰
   
     
روز اول
سخنران کلیدی
(بخش دوم)
Professor Jose Blasco:
Using images for crop management in a precision agriculture strategy
۱۱:۰۰ ۱۰:۳۰
روز اول
پنل تخصصی
(بخش سوم)
کارآفرینی در کشاورزی: چشم انداز و چالش ها
اعضای پنل: پارک علمی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، مهندس علی شریعتی مقدم (مدیرعامل شرکت نوین زعفران)، دکتر مزیدمرادی
۱۲:۳۰ ۱۱:۰۰
     
روز اول
ارائه­ مقالات شفاهی
(بخش چهارم)
معرفی پنل­های تخصصی برای داوری مقالات منتخب برای ارائه­ شفاهی ۱۴:۱۵ ۱۴:۰۰
ارائه تخصصی در حوزه­های: انرژ­های تجدیدپذیر، طراحی و ساخت، فناوری پس از برداشت و مکانیزاسیون کشاورزی ۱۵:۴۵ ۱۴:۱۵
     
روز اول
پنل تخصصی
(بخش پنجم)
Advances in Modeling: : The DSSAT Crop Modeling Ecosystem
 
۳۰/۱۶-۱۶
(۷:۳۰-۸ EDT)
بررسی مشکلات تولید کنندگان قطعات و ادوات کشاورزی
اعضای پنل: رییس مرکز توسعه مکانیزاسیون ایران، تراکتورسازی تبریز، ماشین برزگر همدان، رییس مرکز مکانیزاسیون نیشکر،
۱۵/۱۸-۴۵/۱۶
     
روز دوم
ارائه ­های تخصصی
(بخش اول)
معرفی پنل­های تخصصی برای داوری مقالات منتخب برای ارائه­ شفاهی ۰۸:۱۵ ۰۸:۰۰
ارائه تخصصی در حوزه­های: انرژ­های تجدیدپذیر، طراحی و ساخت، فناوری پس از برداشت و مکانیزاسیون کشاورزی ۱۰:۰۰ ۰۸:۱۵
روز دوم
سخنران کلیدی
(بخش دوم)
Post-Harvest Technology (فناوری پس از برداشت)  
 
۱۰:۳۰ ۱۰:۰۰
(۲-۲:۳۰ Canada)
Prof. Gopal Nath Tiwari:
Greenhouse Sustainable Technology for Rural Applications
 
۱۱:۰۰ ۱۰:۳۰
(۱۱:۳۰-۱۲ India)
     
بخش پوستر کنگره
      (بخش سوم)     
ارائه پوستری
 انرژ­های تجدیدپذیر، طراحی و ساخت، فناوری پس از برداشت و مکانیزاسیون کشاورزی
۱۰-۸
۱۴-۱۱
     
روز دوم
جشنوره دانش ­آموزی
(بخش چهارم)
افتتاحیه جشنواره ۱۴:۲۰-۱۴
ارایه های شفاهی (بخش اول) ۱۵:۲۵-۱۴:۲۵
ارایه های شفاهی (بخش دوم) ۱۶:۳۰-۱۵:۳۰
ارایه های پوستری و داوری جشنواره ۱۸:۰۰-۱۴:۳۰
     
روز سوم
(بخش اول)
پنل تخصصی بررسی مشکلات رشته مهندسی مکانیک بیوسیستم
 (نیازها و خواسته ­ها)
۱۰:۰۰ ۸:۳۰
 
روز سوم
(بخش دوم)
مجمع عمومی
 انجمن علمی مهندسی ماشین های کشاورزی و مکانیزاسیون ایران
۱۱:۳۰-۱۰:۰۰
روز سوم
اختتامیه کنگره
(بخش سوم)
اختتامیه
گزارش دبیر اجرایی کنگره
معرفی مقالات برتر جشنواره دانش­آموزی
قدردانی از برگزارکنندگان
۱۳:۳۰ ۱۱:۳۰
 
روز سوم
اختتامیه کنگره
(بخش چهارم)
یادواره اساتید فرهیخته مهندسی مکانیک بیوسیستم
 دکتر تیمور توکلی دکتر علیمحمد برقعی دکتر سلیمان زارعیان
 
     
روز چهارم
(بخش اول)
   
روز چهارم
(بخش دوم)
کارگاه آموزشی مدیریت منابع تحقیق و نگارش متون علمی با نرم افزار EndNote X۹ ۱۴- ۳۰/۱۸
     
روز پنجم (یکشنبه)
(بخش اول)
کارگاه آموزشی مهندسی گلخانه ۳۰/۱۲-۳۰/۸
روز پنجم (یکشنبه)
(بخش دوم)
کارگاه آموزشی تصویربرداری فراطیفی با دوربین HYSPIM ۱۶-۱۴
     
روز ششم (دوشنبه)
(بخش اول)
کارگاه آموزشی آموزش مقدماتی PLC ۹-۱۳
روز ششم (دوشنبه)
(بخش دوم)
کارگاه آموزشی تولید بیودیزل از صفر تا ۱۰۰ ۱۷-۱۴
 

دفعات مشاهده: 296 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر